Ana sayfa E Posta

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

l
  Kurumsal Faaliyet Alanlarımız Referanslar Kariyer İletişim  
Kurumsal
 
Hakkımızda
 
Kalite Belgelerimiz
 
Organizasyon Şeması
 
Tesisimiz
 

 
 
Kurumsal  »  Hakkımızda
 

1994 yılında kurulan Uzay Modül; o günden, günümüze istikrarlı bir şekilde büyüme grafiğini devam ettirmektedir. Uzay Modül, prefabrike uzay kafes sistemleri ile başladığı faaliyetine, günümüzde Çelik yapı sistemleri ve Yapım (İnşaat) sektörünü de ekleyerek ilke edindiği “GÜVENİLİR, ESTETİK, EKONOMİK” kalite ve hizmet anlayışından taviz vermeden, kuruluşundan bu yana birçok başarıya imza atmıştır.

Uzay Modül, 6.000 m2 si kapalı olmak üzere toplam 17.000 m2 kullanma alanına sahip kendi tesislerinde, gelişmiş bilgisayar destekli tasarım programları ve tecrübeli teknik ve uzman kadrosu ile yüksek kalite ve hızlı imalat tekniğini mutlak müşteri memnuniyetine odaklayarak üretimini sürdürmektedir. Uluslararası saygın denetim kuruluşları tarafından tescil edilen kalite belgelerine sahip olan Uzay Modül, ürünlerinin bir bölümünü yurt içinin yanı sıra yurt dışınada ihraç ederek Türk Sanayisine ve ihracatına katkılarını sürdürmektedir. Prefabrike çelik yapılar sektörünün öncü firmalarından biri olmanın verdiği sorumluluk ile çevreye duyarlı imalat yöntemlerini ilke edinen Uzay Modül günümüze kadar edindiği başarıyı geleceğe taşımayı hedeflemektedir.


 
 
  Ana sayfa | Kurumsal | Faaliyet Alanlarımız | Referanslar | Kariyer | İletişim Copyright © 2019 Uzay Modül Çelik Yapılar